RAGDOLL     SINGAPURA     CO? GDZIE? KIEDY?

FIFe - Fédération Internationale Féline     Felis Polonia

    Cat Club Łódź     Magazyn KOT  

    RAGi-DAGi Polish Ragdoll Club  


Od zawsze otaczały mnie zwierzęta. Urodziłem i wychowałem się w domu, w którym miłość i opieka nad nimi była zawsze bardzo ważna.

Obecnie od kilku lat mieszkam na pięknej zielonej wsi z dala od zgiełku i hałasu wielkomiejskiego życia. Na działce biegają trzy psy, stado ozdobnych ptaków i konie. Specjalnie rozbudowany i dostosowany dom oraz ogród, daje zwierzętom poczucie bezpieczeństwa i uśmiech na twarzy.

Moja przygoda z rasowymi kotami zaczęła się w 2003 roku, kiedy to za namową mojego przyjaciela Alberta Kurkowskiego - sędziego felinologicznego, przyjechała z Finlandii „Kaśka” - FIN* Tiridoll’s Lady Butterfly, która na dwóch specjalistycznych wystawach w 2004 i 2005 roku otrzymała tytuł najpiękniejszego kota. Następne trzy koty przyjechały z Izraela z jednej z najlepszych hodowli kotów ragdoll na świecie - „GIVHATOL”. I takie właśnie były moje kocie początki....

Od lat działam na rzecz felinologii polskiej. Przez kilka lat razem z fantastycznymi ludźmi tworzyliśmy miesięcznik „KOT”. Byłem członkiem zarządu Cat Club Łódź oraz członkiem komisji hodowlanej. Zajmowałem się promocją i reklamą naszego klubu oraz organizacją imprez felinologicznych na terenie województwa łódzkiego.

W roku 2007 założyłem pierwszy w Polsce klub rasy Ragdoll: Polish Ragdoll Club “RAGi-DAGi”, który zrzesza hodowców i miłośników tych pięknych kotów.

Moja hodowla PL*Gregorius-Cat jest zarejestrowana w FIFe i Cat Club Łódź pod patronatem Felis Polonia.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania mojej strony.

Grzegorz Cieślikowski
Aktualności


2012-09-03
KOCIĘTA RAGDOLL
Zapraszamy do działu KOCIAKI


... czytaj więcej


2012-05-25
RZYM 2012
Święte miasto w małym przekroju.


... czytaj więcej


2012-05-08
MALUCHY W OBIEKTYWIE
zapraszam do działu SINGAPURY - KOCIĘTA

Zapraszam do obejrzenia zdjęć ... ... czytaj więcej

Archiwum aktualności


        © 2006-2019 · Gregorius-Cat
        All rights reserved.

Aktualności   Ragdoll: O rasie   Kotki   Kocury     Singapura: O rasie   Kotki   Kocury   Kocięta   Fotoreportaże   Linki   Kontakt